Hakkimizda

Hakkımızda

  /  Hakkımızda
Sea Star 3

Hakkımızda

Four Vision development Kuzey Kıbris Türk Cumhuriyetinde 30 yılı aşkın süredir inşaat sektöründe faaliyet göstermekte olan 4 aile şirketi tarafindan 2017 yılında kurulmuştur.Sirket ortaklığını Magosa bölgesinde faaliyetleri bulunan Dovec Construction ve Noyanlar Group of Company ile Girne ve Lefkosa da faaliyet gosteren Recaioglu ile Tunalı İnsaat sirketi direktörleri olusturmaktadir. Yola çikis amacı yıllardan beridir kendi bölgelerinde faaliyet gösteren 4 firmanin birleserek Kibris adasi uzerinde daha seçkin konut projeleri uretmek ve buyuk projelere imza atilmasini saglamakla birlikte yurt disi pazarina acilmak hedeflenmistir. Sirket yap sat alaninda Kuzey Kıbrısın her bolgesinde faaliyet göstermektedir.

QA Quality Assurance and Quality Control Concept
Kalite Politikası

Four Vision Development büyük çabalar ile kazanılan firma itibarının sürekliliğinin sağlanması ve daha ileri bir düzeye getirilebilmesi için, kalite anlayışından ödün vermeden işleri bir kerede doğru ve zamanında yapmak. Her zaman her yerde aranılan, tercih edilen bir şirket olmak için daha çok çalışmak, işverenin ve müşterinin gereksinim ve beklentilerini zamanında tespit ederek bunları karşılamak.

Misyonumuz yüksek standartlı,kaliteli hizmet,kaliteli malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymakla birlikte İnsanlığa , çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

Vizyonumuz ada genelinde en degerli ve musteri talebinin yoğun oldugu bölgelerde mimari dizayn ve kaliteli konut üretim açısından en iyi noktaya gelebilmektir.

döveç logo
noyanlar logo
recaioğlu logo
tunalı logo
Kayıt izniniz yok
tr_TRTurkish